Samsung Galaxy Book, notebook kompaktního provedení a vysokého výkonu

5. 5. 2021 15:25    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Samsung představuje nový výkonný mobilní počítač Galaxy Book v luxusním tenkém provedení, nabitý nejnovější technologií. V uplynulém roce se počítače staly nezastupitelným komunikačním nástrojem v osobním i pracovním životě a Galaxy Book nabízí všechny jejich výhody v dokonale mobilním provedení.

Samsung Galaxy Book, notebook kompaktního provedení a vysokého výkonu

Základem hardwarové výbavy je výkonný procesor Intel Core 11. generace, díky němuž se zájemci mohou těšit na jedinečnou rychlost a skvělou grafiku. Kromě toho je nový model pevnou součástí ekosystému Galaxy, a tím pádem se dokáže propojit s libovolným zařízením této řady tak, aby byl uživatelský zážitek ještě příjemnější. O uvedení zařízení Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360 na český a slovenský trh se zatím neuvažuje.

„V době, kdy na komunikaci záleží víc než kdykoli v minulosti, nabízí Samsung uživatelům zbrusu nové zařízení, které v sobě spojuje všechny výhody mobilních přístrojů s výkonem špičkových počítačů, a k tomu vydrží celý den,“ říká Tomáš Balík, ředitel mobilní divize českého a slovenského Samsungu. „Galaxy Book je mobilní zařízení s luxusním designem, špičkovou konektivitou a výtečným výkonem za rozumnou cenu.“

Nejvýkonnější Galaxy v historii

Samsung Galaxy Book je vybaven procesorem Intel Core 11. generace s grafikou Intel Iris Xe, což dohromady znamená výjimečnou rychlost a skvělé grafické schopnosti, ať už přístroj používáte k hraní her, k úpravě fotografií a videí nebo k jiným činnostem. Za zmínku stojí i 2 porty USB C, 2 porty USB 3.2, 1x HDMI, 1x Micro SD, 1x HP a bezpečnostní port.

Špičkové parametry a provedení

Přístroj je tenoučký (15,4 mm) a lehký (1,59 kg), což je u mobilního zařízení samozřejmost. Zároveň mu ovšem hliníkové tělo dodává značnou odolnost. Luxusní povrchová úprava je k dispozici ve dvou barevných variantách, modré (Mystic Blue) a stříbrné (Mystic Silver). Displej má tenký rámeček (jen 5,4 mm), což oceníte při hraní, sledování filmů i brouzdání internetem.

Pohodlná práce

V poslední době se stírají hranice mezi domovem, kanceláří a pobytem venku – pracovat se dá všude. To klade velké nároky na pracovní nástroje – počítač potřebuje kvalitní kameru a rychlé připojení kvůli videokonferencím a také pořádně silnou baterii. Samsung Galaxy Book nabízí kapacitu 54 Wh, takže mu šťáva nedojde opravdu dlouho – a když se tak stane, je k dispozici dobíjecí adaptér s 65 W pro USB-C. Tím lze ostatně dobíjet celý ekosystém Galaxy. Při videokonferencích vás partneři dobře uslyší díky technologii Intelligent Noise Cancelling, která eliminuje ruchy z mikrofonu. Samsung Galaxy Book je zkrátka spolehlivý parťák kdykoli a kdekoli.

Tiskové zprávy

Diskuse