Western Digital přináší řadu 4TB přenosných externí SSD disků

13. 1. 2021 13:15    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) oznámila uvedení nových 4TB přenosných externích SSD disků napříč portfoliem svých značek. Zákazníci a profesionální uživatelé získají vice prostoru pro svoji kreativitu. Nové disky jsou navrženy tak, že drží krok s aktuálními požadavky na digitální obsah ve vysoké kvalitě. Čtveřice disků nabízí hráčům, tvůrcům digitálního obsahu, nadšencům a kreativním profesionálům výkon, odolnost a vyšší kapacitu, kterou potřebují pro zachycení, uložení a přenos svých složek s digitálním obsahem.

Western Digital přináší řadu 4TB přenosných externí SSD disků

Značky Western Digital, které se těší všeobecné důvěře, nyní nabízejí přenosné SSD disky s kapacitou 4 TB a přinášejí spotřebitelům a profesionálům větší volbu, když se jedná o rychlá a odolná úložiště

„Tento milník nám umožňuje dodávat řešení nové éry s kapacitou a výkonem, který zákazníci požadovali. Naše produkty spotřebitelských značek jsou využívány miliony profesionálů a zákazníků po celém světě. Nepřestáváme posouvat naše technologie vpřed tak, abychom poskytovali požadovaný výkon, spolehlivost a špičkové produkty,” říká Jim Welsh, viceprezident a generální manažer společnosti Western Digital pro spotřebitelská řešení.

Western Digital se orientuje na poskytování řešení, která patří do špičky ve svém odvětví a která mohou držet krok s bohatým digitálním obsahem vytvořeným spotřebiteli a profesionály. Nezáleží na tom, zda se používá chytrý telefon pro zachycení rodinných milníků, zálohuje se nebo rozšiřuje knihovna video he, nebo se točí film ve studiu nebo ve venkovních lokacích, vždy je široká produktová nabídka připravena spolehlivě uložit současné objemné složky s digitální obsahem.

„Jako hlavní kameraman v televizní a filmové produkci se spoléhám na technologie, které mi pomůžou dosáhnout na mé kreativní vize a ochrání výsledek mé práce. SSD disky SanDisk® jsou klíčovým vybavením, když jsem v exteriérových lokacích nebo ve studio a pracuji s kamerami v rozlišení 12K nebo 8K,” říká Sam Nicholson, ASC, člen skupiny SanDisk Extreme Team+, a dodává: „Vysoce kapacitní SSD disky s vysokým výkonem usnadňují spolehlivou správu těchto souborů. Přenosné disky SanDisk Extreme Pro® jsou mojí první volbou, když filmuji mimo studio. S dodatečnou kapacitou mám větší svobodu pro vytváření jedinečného digitálního obsahu.”

Silné portfolio přenosných externích SSD disků s kapacitou 4 TB

Nové produkty v portfoliu značek Western Digital s kapacitou 4 TB a technologií SSD nabízejí bezkonkurenční kombinaci výkonu a kapacity a napomáhají tak pohánět dnešní svět plný bohatého digitálního obsahu.

SanDisk Extreme Pro® Portable SSD

 • Šetří čas při ukládání a přenosu dat díky výkonnému řešení SSD NVMe™ s rychlostí čtení až 2000 MB/s* a 2000 MB/s* rychlostí zápisu. Jednolité hliníkové šasi slouží jako chladič pro zajištění udržitelných vysokých rychlostí. Vše v kompaktním přenosném rozměru.
 • Cena a dostupnost: Externí 4TB SanDisk Extreme Pro Portable SSD bude k dostání v průběhu tohoto čtvrtletí u vybraných prodejců a distributorů a také na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 982 EUR.

SanDisk Extreme® Portable SSD

 • Poskytuje výkon SSD disků NVMe s rychlostí čtení až 1050 MB/s* a zápisu až 1000 MB/s* v přenosném vysoce kapacitním disku, který je perfektní pro tvorbu jedinečného obsahu nebo pro zachycení neuvěřitelných filmových záběrů.
 • Disk se zvýšenou odolností vydrží pád z výšky až dvou metrů, splňuje normy IP55 a odolá prachu a vodě.1
 • Cena a dostupnost: Externí 4TB SanDisk Extreme Portable SSD bude k dostání v průběhu tohoto čtvrtletí u vybraných prodejců a distributorů a také na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 857 EUR.

WD_Black® P50 Game Drive SSD

 • Disk, který je postaven na míru hráčům počítačových her, je utvářen výkonem technologie SSD s rychlostí čtení až 2000 MB/s* a snižuje čas pro načítání obrazovek. Dostane tak hráče do hry rychleji.
 • Rozšíření kapacity využitím prémiového úložiště umožňuje ukládat nové hry, úložiště je kompatibilní s knihovou herních titulů pro PC, PlayStation™ 4 nebo Xbox One™.
 • Cena a dostupnost: Externí WD_Black P50 Game Drive SSD bude k dostání v průběhu tohoto čtvrtletí u vybraných prodejců a distributorů a také na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 862 EUR.

My Passport® SSD from WD®

 • Odvážný kovový design, který je odolný i stylový. Disk odolá otřesům i vibracím a pádu z výšky 1,98 m (6,5 stop). Je dodáván v barvách zahrnujících šedou, modrou, červenou, zlatou a stříbrnou.
 • Blesková rychlost technologie NVMe se čtením až 1050 MB/s* a zápisem 1000 MB/s* umožňuje tvůrcům a správcům digitálního obsahu a dalším nadšencům držet vysoké tempo produktivity.
 • Cena a dostupnost: Externí 4TB My Passport SSD bude k dostání v průběhu tohoto čtvrtletí u vybraných prodejců a distributorů a také na Western Digital Store. Doporučená koncová cena je 857 EUR.
Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse