Acer posiluje herní stolní počítač Predator Orion 7000 novými procesory Intel Core 13. generace

7. 10. 2022 17:45    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Acer oznámila u stolních počítačích řady Predator Orion 7000 (PO7-650) podporu nových procesorů Intel Core 13. generace, které přinášejí pořádný výkon a dále zlepšují hraní na počítači. Tento upgradovatelný herní stolní počítač navržený pro náročné nadšence do hraní her a tvůrce, posouvá hranice vysoce výkonného multitaskingu a výpočetního výkonu na nové úrovně.

Acer posiluje herní stolní počítač Predator Orion 7000 novými procesory Intel Core 13. generace

„Díky novým desktopovým procesorům Intel Core 13. generace nabízí počítač Predator Orion 7000 mimořádný výkon i pro ty nejnáročnější herní tituly,“ řekl Jeff Lee, generální ředitel divize Stationary Computing, IT Products Business, Acer Inc. „Predator Orion 7000 poskytuje i nadále nejlepší herní zážitky ve své třídě, které překračují očekávání hráčů. Jsme rádi, že patříme mezi první, kteří nové procesory uvedli na trh.“

Predator Orion 7000 – vylepšen novými procesory Intel Core 13. generace

Herní sestava Predator Orion 7000 nabízí i nadále vysoký výkon, který splňuje požadavky moderních hráčů a nejnovějších her, a neomezený přístup ke stovkám vysoce kvalitních her díky měsíčnímu předplatnému Xbox Game Pass Ultimate, které je součástí balení. Upgradovatelné počítače se systémem Windows 11 byly vylepšeny o desktopové procesory Intel Core i9-13900K. Díky nové výkonné hybridní architektuře umožňují procesory Intel Core 13. generace hráčům a tvůrcům ještě více práce najednou, a to díky pokročilým výpočetním možnostem v reálném prostředí a mimořádně efektivní práci s více aplikacemi najednou. Jádro se zvýšeným výkonem pomáhá maximalizovat potřeby v oblasti her, produktivity, zábavy a kreativity, a zároveň poskytuje stejnou plně pohlcující grafiku a nejlepší konektivitu ve své třídě.

Mohutný Predator Orion 7000 je také vybaven grafickými procesory až NVIDIA GeForce RTX 3090 a až 64 GB paměti DDR5-4000 RAM pro lepší vizuální efekty a výkon. Skříň vyhovující požadavkům EMI je vybavena průhlednou bočnicí z tvrzeného skla. Předvádí pestrobarevnou atmosféru dvou předních ventilátorů Predator FrostBlade 2.0 o průměru 140 mm (5,5") a třetího zadního ventilátoru Predator FrostBlade 2.0 o průměru 120 mm (4,7"), který osvětluje osm LED s nádechem ARGB. Hráči mají také k dispozici větší flexibilitu při nastavování ARGB osvětlení, rychlosti ventilátorů a přetaktování pomocí integrovaného softwaru PredatorSense. Kromě poutavého estetického vzhledu disponuje Predator Orion 7000 pokročilým řízením proudění vzduchu a tepla, které účinně chladí systémové komponenty díky přidanému AIO kapalinovému procesorovému chladiči, který doplňuje tři ventilátory Predator FrostBlade 2.0.

Kombinace výkonu 2,5Gb/s ethernetového řadiče Intel Killer E3100 a bezdrátového modulu Intel Wi-Fi Killer Wi-Fi 6E AX211 poskytuje špičkové síťové funkce, které hráči milují, jako je prioritizace síťového provozu a optimalizace připojení pro vyšší rychlost a svižnější hraní. Herní bestie Predator Orion 7000 se může pochlubit spoustou portů pro využití nejnovějšího herního příslušenství – od tří USB 3.2 Gen 1 typu A, přes USB 3.2 Gen 1 typu C, až po dva audio konektory na horní straně. Na zadní straně jsou tři porty USB 3.2 Gen 2 typu A, jeden USB 3.2 Gen 2x2 typu C, dva porty USB 2.0 a tři audio konektory.

Tiskové zprávy

Diskuse