ASUS rozzářil Burdž Chalífu světelnou show

10. 5. 2022 16:45    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost ASUS uspořádala 7. května ohromující světelnou show na nejvyšší budově světa Burdž Chalífa v Dubaji coby předzvěst akce The Pinnacle of Performance, jejíž přímý přenos začne 10. května v 18:00 našeho času. Světelná show na Burdž Chalífě prezentovala technologické inovace v noteboocích ASUS Zenbook a Vivobook a vedoucí postavení značky ASUS v oblasti OLED notebooků a notebooků pro tvůrce.

ASUS rozzářil Burdž Chalífu světelnou show
  • Ohromující vizuální efekty: ASUS uspořádal v rámci akce The Pinnacle of Performance. Ohromující světelnou show na nejvyšší budově světa Burdž Chalífa.
  • Lídr na trhu s OLED notebooky a notebooky pro tvůrce: ASUS je světovou jedničkou v oblasti OLED notebooků a jedničkou v oblasti notebooků NVIDIA Studio pro kreativce.
  • Oslava Zenbooku: Světelná projekce představila modely Zenbook Pro 14 Duo (UX8402) a Zenbook Pro 16X (UX7602).

Společnost ASUS usiluje o kvalitnější život lidí na celém světě, a proto se projekce věnovala i snaze značky poskytovat lidem neuvěřitelné zážitky.

Světelná show poskytla společnosti ASUS příležitost oznámit vedoucí postavení na trhu ve dvou nových segmentech. ASUS se stal celosvětovou jedničkou v oblasti OLED notebooků1 a také světovou značkou číslo 1 v prodejích notebooků NVIDIA Studio určených pro tvůrce. Tyto úspěchy podtrhují závazek firmy vytvářet smysluplné inovace na základě poznatků uživatelů. Tímto způsobem ASUS zlepšuje práci všech typů tvůrců a umělců a přináší vysoce výkonné notebooky a specializované funkce, které zefektivňují jejich tvůrčí pracovní postupy.

Show také ukázala dvě hvězdná řešení společnosti ASUS: po všech stránkách vylepšený notebook ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED (UX8402) se dvěma displeji, který je prvním 14,5ʺ 2,8K 120 Hz OLED notebookem na světě, a Zenbook Pro 16X OLED (UX7602), výkonný notebook pro tvůrce s nejnovějším procesorem a grafikou. Tyto dva nové notebooky budou představeny spolu s celou řadou zajímavých notebooků z řad Zenbook a Vivobook v rámci akce The Pinnacle of Performance.

Tiskové zprávy

Diskuse