ASUS představuje Expert Series 2022 a nejlehčí 14" notebook na světě pro firmy

12. 6. 2022 21:50    Rubrika: Tiskové zprávy

Nové komplexní business portfolio zahrnuje notebooky ExpertBook, stolní PC ExpertCenter, mini PC, pracovní stanice a systémy All-in-One

ASUS představuje Expert Series 2022 a nejlehčí 14" notebook na světě pro firmy
  • ASUS zvyšuje své úsilí v komerčním sektoru - nabízí řešení pro velké firmy, malé a střední podniky, sektory vzdělávání, retail, zdravotnictví a další
  • Produkty Expert Series nabízí vysoký výkon, flexibilitu a spolehlivost pro úplnou nebo částečnou práci na dálku a jsou vybaveny procesory Intel 12. generace
  • ASUS ExpertBook B9 je nejlehčí 14" business notebook na světě
  • V portfoliu najdete také nový 14" ExpertBook B7 Flip a ExpertBook B3 Detachable – první ASUS notebook s oddělitelnou klávesnicí, který nabízí duální orientaci obrazovky na šířku i na výšku

Společnost ASUS, světový technologický lídr, představila Expert Series 2022, široké portfolio produktů pro firmy, které nabízí maximální spolehlivost, flexibilitu a zabezpečení na podnikové úrovni.

Řada zahrnuje nový ExpertBook B9 (B9400CBA), nejlehčí 14palcový business notebook na světě ; ExpertBook B7 Flip (B7402FBA), nejnovější 14palcový flipový notebook s 5G připojením; a ExpertBook B3 Detachable (B3000), první odnímatelný notebook řady Expert Series, který lze používat v poloze na šířku nebo výšku. Nové špičkové notebooky ExpertBook, konfigurovatelné stolní PC ExpertCenter, mini PC, pracovní stanice a All-in-One PC přichází s elegantním a flexibilním provedením a poskytují vysoký výkon a odolnost potřebnou na každém pracovišti - v zasedací místnosti, kanceláři, učebně, na cestách, v logistickém centru nebo zdravotnickém zařízení.

„Místo výkonu práce se mění a je na majitelích firem, manažerech, učitelích, prodejcích a dalších výkonných pracovnících, aby rozhodli o tom, kterým směrem se trh vydá. Tito lidé určují budoucnost nového způsobu práce a potřebují takové nástroje, které pracují na pozadí, spolehlivě a bezproblémově každý den. Společnost ASUS je známá inovacemi, spolehlivostí a odolností svých spotřebitelských a herních produktů. Řada Expert Series vytváří nový standard na trhu business PC. Pomocí elitního výkonu, prvotřídního zpracování, armádního standardu odolnosti a inovativních vychytávek pomáháme firmám definovat svůj styl" popisuje Michal Mostýn, Key Account Manager společnosti ASUS

ASUS ExpertBook B9 - nejlehčí 14palcový business notebook na světě

ASUS ExpertBook B9 (B9400CBA) je ultrapřenosný výkonný počítač, který navzdory menším rozměrům nedělá kompromisy v oblasti kvality a výkonu. Umožňuje bezproblémovou práci na cestách a ničím nerušené videohovory. Lehká konstrukce z hořčíkové slitiny váží pouhých 880 g , přičemž víko z kovaného hořčíku a lithia špičkové kvality a odolnosti bylo navrženo tak, aby model splnil nejvyšší armádní standard odolnosti a nejpřísnější testy kvality společnosti ASUS. Navzdory tenkému tělu nabízí ASUS ExpertBook B9 až 16hodinovou výdrž baterie , a to v kombinaci s jeho vysokým výkonem. Novinka dostojí očekávání manažerů, zaměstnanců na cestách i dalších uživatelů ve firmách, pokud jde o výkon a odolnost při každodenním používání. Notebook má certifikaci EPEAT Gold a ekologický obal.

ASUS ExpertBook B7 Flip - nejnovější 14palcový konvertibilní 5G ExpertBook

ASUS ExpertBook B7 Flip (B7402FBA) je dokonalý nástroj pro práci na cestách pro ty, kteří si potrpí na silný výkon. Zásluhou 11hodinové výdrže baterie a volitelné podpoře 5G připojení umožňuje ASUS ExpertBook B7 Flip zaměstnancům pracovat kdekoli a kdykoli s vysokorychlostní zabezpečenou sítí, která eliminuje přerušení spojení a rizika používání veřejných WiFi. ExpertBook B7 Flip se vyznačuje konstrukcí ze slitiny hořčíku a hliníku, která je lehká a tenká, ale zároveň odolná. Kloub ErgoLift u tohoto modelu umožňuje otočení obrazovky o celých 360°, takže zařízení lze používat jako tradiční notebook, tablet nebo cokoli mezi tím. Kloub byl při testech podroben více než 30 000 cyklům otevření a zavření. Notebook je vybaven dotykovou obrazovkou s poměrem stran 16:10, magnetickým stylusem ASUS, exkluzivní numerickou klávesnicí ASUS NumberPad v touchpadu, biometrickým zabezpečením včetně přihlašování pomocí obličeje a snímače otisků prstů v tlačítku zapínání, režimem ASUS PrivateView, který ztmaví obrazovku, aby mohl citlivé informace vidět pouze majitel notebooku. Modelu nechybí bohatá nabídka vstupů a výstupů včetně podpory připojení až tří externích displejů.

ASUS ExpertBook B3 Detachable – první ExpertBook s oddělitelnou klávesnicí a duální orientací obrazovky na šířku i na výšku

ASUS ExpertBook B3 Detachable (B3000) nabízí výdrž baterie až 21 hodin, díky které budete produktivní po celý den. Konstrukce s duální orientací obrazovky na šířku i na výšku pomocí stojánku ExpertStand a oddělitelná klávesnice ExpertBoard umožňují různé způsoby práce odkudkoli. Uživateli se na míru přizpůsobí, ať už si přeje pracovat v horizontálním či vertikálním módu, s tabletem nebo notebookem. ASUS ExpertBook B3 Detachable je první notebook se systémem Windows vybavený procesorem Qualcomm Snapdragon 7c Gen 2 a rychle se nabíjejícím garážovaným stylusem . Pro účely pořádání videokonferencí disponuje ExpertBook B3 Detachable technologií obousměrného potlačení šumu pomocí umělé inteligence (ASUS Two-Way AI Noise-Cancelation), 5 Mpx přední kamerou s inovativní technologií 3D redukce šumu (3DNR) a 13Mpx kamerou na zadní straně eliminující až 94 % nahodilého šumu, kterým je přirozeně ovlivněna každá kamera, zejména za špatných světelných podmínek.

Mimo notebooků ExpertBook, stolních počítačů ExpertCenter, mini PC, pracovních stanic a All-in-One PC zahrnuje řada ASUS Expert Series také příslušenství, které usnadňuje práci. Jde například o dokovací stanici ASUS SimPro Dock 2, ASUS Webcam Monitor, univerzální adaptér ASUS Ultra Mini a další. Celá řada Expert Series nabízí dvouletou záruku na produkty (3 roky pro stolní počítače). Uživatelé si navíc mohou zvolit speciální služby ASUS Premium Care nabízející rozšíření záruky.

Výhoda ASUS Expert

Každá firma má jiné potřeby a vyznává různé způsoby práce. Notebooky ExpertBook, stolní počítače ExpertCenter, mini PC, pracovní stanice a ExpertCenter All-in-One PC se firmám přizpůsobí díky spolehlivým a odolným konstrukcím, vysokému výkonu zásluhou procesorů až Intel Core i7 12. generace, profesionálnímu zabezpečení a funkcím pro spolupráci, certifikátům EPEAT a Energy Star, technologii ASUS Two-Way AI Noise Cancelation zajišťující čistou kvalitu videohovorů, fyzické krytce webové kamery garantující ochranu soukromí a podpoře nejnovějšího připojení Intel WiFi 6E. Komplexní portfolio řady ASUS Expert Series poskytuje výrobcům, firmám i zaměstnancům veřejného sektoru podporu při zvládání náročných pracovních dní:

  • Odolnost a spolehlivost: Produkty řady Expert Series poskytují maximální spolehlivost, odolné provedení, zesílenou konstrukci a udržitelné materiály. Tato zařízení překonávají přísné testy odolnosti ASUS i amerického armádního standardu MIL-STD 810H a zvládnou hodiny a dny nepřetržitého používání. Profesionální bezpečnostní prvky – zabezpečení TPM 2.0, slot pro zámek Kensington, fyzický kryt webové kamery a další – zajišťují provoz bez problémů a chrání práci a data uživatele.
  • Flexibilita a variabilita: Řada Expert Series zahrnuje konfigurovatelné notebooky, stolní počítače, pracovní stanice a All-in-One PC, které firmám poskytují odolnost, výpočetní výkon a spolehlivost, což je nezbytné pro každodenní používání a budoucí plánování. Do kanceláří nebo domácích pracoven jsou vhodné notebooky ASUS ExpertBook a stolní počítače ASUS ExpertCenter, pracovní stanice, mini PC nebo All-in-One PC. Pro zaměstnance na cestách jsou ideální notebooky ASUS ExpertBook B9 Detachable, ASUS ExpertBook B7 Flip nebo ASUS ExpertBook B3 Detachable.
  • Jednoduchá správa: Díky nástrojům pro vzdálenou správu, jako je ASUS Control Center a aplikace MyASUS, mohou firmy produkty řady Expert Series snadno spravovat a poskytovat podporu zaměstnancům bez ohledu na to, odkud pracují.
Tiskové zprávy

Diskuse