TCL na veletrhu IFA představila brýle TCL NXTWEAR S, které nahradí domácí kino

5. 9. 2022 13:50    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost TCL představila na veletrhu IFA 2022 novou generaci inteligentních brýlí s názvem TCL NXTWEAR S, které jsou pohodlnější a snáze ovladatelné než loňský model. Brýle jsou vybaveny dvěma micro OLED displeji s rozlišením Full HD a slouží k prohlížení obsahu vašeho telefonu, notebooku nebo tabletu, a mohou tak snadno posloužit třeba jako soukromé kino v letadle nebo kancelář v kavárně.

TCL na veletrhu IFA představila brýle TCL NXTWEAR S, které nahradí domácí kino

Brýle TCL NXTWEAR S

Brýle TCL NXTWEAR nabízejí výborný filmový zážitek, a to zásluhou dvou nositelných Micro OLED displejů s rozlišením 1080p. Zařízení vám zpříjemní dojíždění, dlouhý let coby osobní kino, nebo poslouží jako soukromá kancelář. TCL NXTWEAR S nově nabízí řadu vylepšení, která obohatí uživatelský zážitek.

Nové prvky zpříjemňují nastavení a ovládání zařízení. Namísto hledání funkcí na vašem smartphonu nebo notebooku stačí nově upravit hlasitost pomocí kolečka na levé stranici. Kolečkem na pravé stranici se zase ovládá jas a přepíná se z režimu 2D do 3D a zpět. Také manipulace s brýlemi je jednodušší díky novému magnetickému konektoru pogo-pin vzadu na pravé stranici, který umožňuje snadné připojení k chytrým zařízením.

Brýle také nabízejí výrazně kvalitnější obraz a zvuk, než jejich předchůdce. TCL NXTWEAR S přináší živější a sytější barvy a zároveň mají nižší spotřebu energie. Ve spojení s vylepšenými reproduktory, které zaujmou přesným a čistým zvukem, dosahuje obraz i audio čistoty na úrovni kinematografické kvality.

Brýle nemají vlastní baterii, stačí je jen připojit přes USB-C kabel k notebooku tabletu nebo smartphonu. Uživatel tedy brýle může jednoduše využívat se zařízeními, která již vlastní.

Přepracovaný nosník zvyšuje pohodlí při delším nošení. Díky přednastavené funkci vysokofrekvenčního a nízkofrekvenčního zvuku je dlouhodobé nošení příjemnější, což je ideální pro ničím nerušené sledování filmových trháků během dálkových letů.

"Naslouchali jsme zpětné vazbě zákazníků a médií, abychom vylepšili zážitek z chytrého displeje," uvedl Howie Li, generální ředitel TCL Innovative Business Group. "Brýle TCL NXTWEAR S jsou důkazem, že TCL klade potřeby zákazníků na první místo a neustále inovuje."

TCL NXTWEAR S se začnou ve vybraných regionech prodávat od 4. čtvrtletí 2022.

Tiskové zprávy . Příslušenství

Diskuse