Acer rozšiřuje řadu 10" tabletů Iconia Tab o nové modely

14. 6. 2023 14:10    Rubrika: Tiskové zprávy

Společnost Acer představila nejnovější produkty řady tabletů Iconia Tab, Acer Iconia Tab P10 a Acer Iconia Tab M10. Oba tablety mají velké displeje a jsou navrženy s ohledem na zábavu. Tyto cenově dostupné tablety s operačním systémem Android 12 určené pro rodinné uživatele a studenty, jsou napěchovány funkcemi. Umožňují všem členům rodiny sledovat videa, ať jsou kdekoli, pořizovat a ukládat fotografie ve vysokém rozlišení a snadno hrát hry.

Acer rozšiřuje řadu 10" tabletů Iconia Tab o nové modely
  • Společnost Acer představuje nové tablety řady Iconia – Acer Iconia Tab P10 a Acer Iconia Tab M10, které jsou určeny pro vysoce kvalitní zábavu
  • Nové tenké a lehké tablety Acer Iconia Tab založené na systému Android 12 jsou navrženy tak, aby se s nimi mohla bavit celá rodina
  • Jsou vybaveny technologií In-Cell Touch Panel (iTP) pro citlivý dotyk, baterií s celodenní výdrží pro snazší přenositelnost a aplikacemi Google Entertainment Space a Google Kids Space pro splnění řady rodinných vzdělávacích a zábavních potřeb

Výkonné tablety s velkým úložištěm

Tyto tablety jsou vybaveny osmijádrovými procesory MediaTek Kompanio 500, až 6 GB paměti, 128 GB eMMC flash úložištěm a slotem MicroSD, takže překonávají ostatní modely ve své třídě.

Nabité funkcemi pro domácí zábavu

Oba tablety s konstrukcí z hliníkové slitiny, baterií s kapacitou 6 000 mAh a portem USB-C pro nabíjení vydrží na jedno nabití až 10,5 hodiny přehrávání videa a nabízejí lehkou produktivitu na cestách. Jsou vybaveny dvoupásmovou Wi-Fi pro bezproblémové a spolehlivé připojení, duálními reproduktory a 5Mpx přední kamerou, díky čemuž jsou videohovory vždy křišťálově čisté. Zadní 8Mpx fotoaparát s automatickým ostřením umožňuje pořizovat snímky ve vysokém rozlišení i za chodu a technologie In-Cell Touch Panel (iTP) snižuje tloušťku displeje a zároveň zlepšuje optický výkon.

Tablet Acer Iconia Tab P10: tenký a lehký s velkým 2K displejem a baterií s celodenní výdrží

Výkonný tablet Acer Iconia Tab P10 má velký 10,4" IPS displej s rozlišením WUXGA 2K (2 000 × 1 200 px) a úzký rámeček s poměrem obrazovky k tělu 76 %, díky němuž se snadno dostanete do pohodlí a ponoříte se do filmu. Díky konstrukci z hliníkové slitiny je tenký a lehký, měří 7,8 mm a váží pouhých 440 gramů. Google Kids Space dělá z učení zábavu a poskytuje dětem bezpečné místo pro zkoumání kvalitního obsahu, který je baví a zaujme. Díky tenkému a lehkému designu a dlouhé výdrži baterie jej lze snadno používat doma pro zábavu i na cestách při plnění pracovních úkolů.

Tablet Acer Iconia Tab M10: ideální pro domácí zábavu i do školy

Tablet Acer Iconia Tab M10 je tenký 8,6 mm a váží pouhých 430 g, takže představuje dokonalou rovnováhu mezi zábavou a vzděláváním. Díky 10,1" WUXGA IPS displeji s rozlišením 1 920 × 1 200 px a úzkým rámečkům, 76% poměru obrazovky k tělu, dlouhé výdrži baterie a celokovové tenké a lehké konstrukci je ideálním tabletem pro použití doma i ve škole. Tablet je dodáván s předinstalovanými aplikacemi Google Kids Space a Google Entertainment Space, které podporují všechny potřeby rodiny v oblasti zábavy. Prostor Google Entertainment Space slouží jako jednotný portál pro všechny nainstalované multimediální aplikace, personalizovaný domov pro oblíbené filmy, pořady, videa, hry, knihy, podcasty a hudbu, rozdělený do čtyř karet – Sledování, Hry, Čtení a Poslech. To umožňuje rodinám sdílet tablet, přičemž každý člen rodiny má přístup k personalizovanému obsahu přepnutím na svůj vlastní účet.

Aby byl tablet v bezpečí před nárazy a otřesy, je dodáván s průhledným nárazníkovým pouzdrem z kvalitního materiálu TPU, které podtrhuje atraktivní design tabletu Iconia. Rohy jsou také vyztuženy nárazníky, které poskytují zařízení lepší ochranu.

Cena a dostupnost

  • Tablet Acer Iconia Tab M10 je v oblasti EMEA k dispozici za cenu od 4590 Kč s daní.
  • Tablet Acer Iconia Tab P10 je v oblasti EMEA k dispozici za cenu od 4990 Kč s daní.

Přesné specifikace, ceny a dostupnost se liší v závislosti na zemi prodeje.

Tiskové zprávy

Diskuse