RECENZE: Fujitsu Lifebook U939X - 13.3'' konvertibilní pracovní notebook, se vším všudy

2. 10. 2019 06:20    Rubrika: Recenze    Autor: Viktor Péder

Baterie


Integrovaná Li-Ion baterie s udanou kapacitou rovných 50 Wh hlásí v testovaném kuse o 256 mWh více kapacity a 0 % opotřebení. Test maximální výdrže s minimální spotřebou ukázal přes 19 hodin, reálnější test pak přes 6 hodin. Reálná výdrž se pak může lišit podle stylu práce a využití potenciálu procesoru případně integrovaného LTE modulu.

  • standardní* redakční měření při minimální zátěži: 19 hod 38 min
  • video z internetu přes WiFi, 100% jas LCD: 6 hod 31 min

* Test výdrže baterie se provádí krátkým zápisem na datové úložiště každých 30sec. Po celou dobu činnosti je zapnutý displej notebooku. Takováto zátěž přibližně odpovídá souvislé práci s běžnými dokumenty (čtení a tvorba dopisů, tabulek atp.). Test je vždy ukončen při 5 procentech energie baterie, kdy dojde k bezpečnému vypnutí notebooku. Stejný způsob zátěže je používán na všechny notebooky testované v redakci NOTEBOOK.cz. Výsledky při reálném provozu se mohou značně lišit, podle způsobu a intenzity využití.

Napájení notebooku


Napájecí zdroj s udaným výkonem 65 W je stejný jako u klasické verze modelu U939, celková hmotnost 350 g s napájecím kabelem je ale o něco vyšší, zřejmě kvůli trochu jinému kabelu. Způsob připojení a logika indikačních diod je stajná, takže zde opět odkáži na předchozí recenzi Fujitsu Lifebook U939.


| Diskuse | Recenze